photo

Renáta Chlebková

Renáta Chlebková je žena, která ráda inspiruje sama sebe. Je dcerou, maminkou dvou dětí, přítelkyní, ženou, která je inspirací pro své okolí. Renata nyní pracuje na pozici fundraiser pro humanitární organizaci ADRA.

photo

Kristýna Dolejšová

Blogerka a cestovatelka, autorka úspěšného projektu Za normální holky. Vyhrála v CZECH BLOG AWARDS v kategorii COSMO OBJEV 2017 a pomáhá dívkám nabrat ztracené sebevědomí. Kristýna také napsala úspěšnou knihu Bez filtru.

photo

Petra Bourková

Provozní ředitelka neziskové organizace Loono. Projekt Loono pomáhá zejména mladým lidem uvědomit si, že ten správný čas myslet na své zdraví je právě teď. Mezi nejznámější kampaně patří #prsakoule a Žiješ srdcem.

photo

Martina Novotná

Martina vystudovala média, a v pracovní oblasti se zamilovala do live marketingu. Založila pobočku největší eventové agentury na Slovensku. Zakladatelka online magazínu a komunity www.akcnezeny.sk pro všechny ženy, které se chtějí v živote věnovat práci, kterou milují.

photo

Kamila Vodochodská

Módní návrhářka, stylistka a koučka s mnohaletou praxí. Má za sebou stovky navržených modelů a zrealizovaných stylingů. Pomáhá svým klientům najít takový osobní způsob oblékání, který bude sloužit a pomáhat jim samým k tomu, aby se cítili dobře.

photo

Kristýna Hošková

Nezávislá National Sales Director Mary Kay. Vystudovala IT na Masarykově Univerzitě. Učí ženy nejen krásnět, ale i podnikat. Mentorka, leaderka své oblasti a v neposlední řadě také čerstvá maminka.

photo

Olga Vlachynská

``PsychoOlinka`` - jak ji interně říkají v Bar, který neexistuje - se stará o to, aby lidi z Baru dokázali o hodnotách nejenom mluvit, ale uměli je i žít. Láskyplné prostředí podporující osobní i profesní rozvoj.

photo

Jolana Mokošová

Už 13 let se věnuje problematice bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochraně a v neposlední řadě zajišťuje činnost koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi.

photo

Monika Ptáčníková

Spoluzakladatelka iniciativy Czechitas, která boří mýty a stereotypy ve světě informačních technologií. Pomáhá ženám vidět IT jinak a mění jejich životy. Mimo kariérní rozvoj absolventek Czechitas kurzů má na starosti business strategii v Čechách i v zahraničí.

* Organizátoři budou postupně aktualizovat přehled řečníků. Uvedené řečníky může organizátor nahradit nebo změnit.